MY Rixsos Pelegole Tente Sistemleri
MY Rixsos Pelegole Tente Sistemleri

Teklif Formu

Adınız Soyadınız

E-posta adresiniz

Telefon

Mesajınız

MY Rixsos Pelegole Tente Sistemleri MY Rixsos Pelegole Tente Sistemleri

Menü

Dört Mevsimin Vazgeçilmezi: Bioklimatik Pergola

Dört Mevsimin Vazgeçilmezi: Bioklimatik Pergola

Dört Mevsimin Vazgeçilmezi: Bioklimatik Pergola

Soğuk havalarda dışarının keyfini sıcacık yaşatan MyRixsos'un Smartroof Bioklimatik Pergola sistemleri, ısı ve su izolasyonu sayesinde dört mevsimin keyfini yaşatıyor.

BİOKLİMATİK PERGOLA NEDİR?

MyRixsos'un Smartroof Bioklimatik Pergola sistemleri rahatlığı ve dayanıklılığı ile yaşam alanlarında sıklıkla kullanılır. Dört mevsim yaşam alanlarından rahatça yararlanmak isteyenlerin birinci tercihi olan MyRixsos'un Smartroof Bioklimatik Pergola sistemleri, açılır kapanır tavanı ve su geçirmez özelliği sayesinde yağmurlu havalarda konforu toprak kokusuyla eşsiz bir keyfe çevirir. Cıvata ve vidalar paslanmaz çelikten olduğundan sert hava koşullarına karşı dayanıklı ve kaliteli yapıdadır.

 

BİOKLİMATİK PERGOLA'NIN FİYATI NE KADAR?

MyRixsos'un Smartroof Bioklimatik Pergola sistemleri öncelikle yapılacak alanın metrekaresine göre değişiklik gösterir. Alüminyum panelleri ve paslanmaz çelik bağlantı sistemleri ile sert hava koşularına karşı dayanıklı ve kaliteli yapıdadır. Böylece verilen ücretin fazlasıyla hakkını vere Smartroof Bioklimatik Pergola sistemlerini Vertiglass cam sistemleri ile kapatmak isterseniz fiyat hâliyle biraz artacaktır.

MyRixsos, müşterilerine karşı hissettiği sorumluluk duygusuyla proje-tasarım, imalat-uygulama, montaj-servis alanlarında yakından ilgilenir.

Yorumlar
Yorum Yap