MY Rixsos Pelegole Tente Sistemleri
MY Rixsos Pelegole Tente Sistemleri

Teklif Formu

Adınız Soyadınız

E-posta adresiniz

Telefon

Mesajınız

MY Rixsos Pelegole Tente Sistemleri MY Rixsos Pelegole Tente Sistemleri

Menü

Teraslarda Tente Kullanımın Avantajları

Teraslarda Tente Kullanımın Avantajları

Teraslarda Tente Kullanımın Avantajları

Teraslar, her mevsim oturmak ve keyfini sürmek istenilen alanlardır. Terasları kalıcı olarak kapattığınızda sadece kış aylarında kullanılır. Her mevsim konforlu bir şekilde terasınızı kullanmak istiyorsanız MyRixsos'un açılır kapanır tente sistemlerini kullanın. Böylece terasınızı dilediğiniz zaman kapalı dilediğiniz zaman açık kullanabilirsiniz.

TERASLARDA TENTE KULLANIMI

MyRixsos'un tente sistemleri, yapı ruhsatı gerektirmeyen ve tamamı otomatik açılıp kapanabilen ileri teknolojiyle donatılmıştır. MyRixsos'un tente sistemlerine sahip teraslar yazın güneşin aşırı yakıcı etkilerinden, kışın ise kar ve soğuk gibi etkilerden korunarak terasınız hava şartlarına uyumlu hâle gelir. Böylece dışarının enerjisini dört mevsim terasınızda konforlu olarak hissetmek isteyenlerin ihtiyacını tam anlamıyla karşılar. Ayriyeten MyRixsos'un tente sistemleri kullanışlı tasarım anlayışıyla yanal alanların Vertiglass dikey otomatik cam sistemlerle ya da ısı yalıtımlı sabit sistemlerle terasınızın kapatılmasına olanak tanır.

MyRixsos; Oval Tente, Raylı Tente, Otomatik Tente, Işıklı ve Geniş Açılımlı Tente modelleriyle pratik kullanım imkânı sunarken tekli, ikili ve üçlü formlarda üreterek yaşam alanlarınızın ihtiyacını etkili bir şekilde karşılar.

 

Keskin hatları olan MyRixsos'un tente sistemlerinin özel ve şık tasarımı, değişen mevsimlere terasınızı hazırlarken LED aydınlatma sistemi ve mimariye uygun renk seçenekleri ile terasınız, lüks ve estetik bir görünüm kazanır.

 

''Kış bahçeleri de oluşturabilirsiniz.''

 

Sadece terasınızı değil bahçenizi de sert hava koşullarına MyRixsos'ın tente sistemleri ile hazırlayabilirsiniz. Bahçe rahatlığını ve keyfini yalnızca birkaç ay ile sınırlı koymak istemiyorsanız MyRixsos'un Vertiglass otomotik cam sistemleri ile kapatarak şık kış bahçeleri oluşturabilirsiniz.

 

TENTE SİSTEMLERİNİN FİYATI

MyRixsos'un tente  sistemlerinin fiyatları uygulama yerine, istenilen sistem özelliklerine göre fiyatlandırılır. Terasınız için yeteri kadar zamanınız varsa kendi zevkinize göre bütçenizi sarsmadan terasınızın ihtiyacına uygun şık tasarımlı tenteler yaptırabilirsiniz.

MyRixsos'ta üretilen tente sistemlerinde kullanılan kumaşlar; rüzgâra, ateşe, güneşe ve yağmura karşı dayanıklı olup blackout kumaşlardan yapılır. Ayriyeten MyRixsos'unun tüm ürünlerinde dünya lideri Fransız Somfy motorları kullanılır ve 5 yıl garantilidir. MyRixsos'un tente sistemleri katlanabilir bir yapıya sahip olduğu için dört mevsime uygun konforunuza göre ayarlayarak terasınızı sınırsız kullanabilirsiniz. Bu da sizin terasınız için harcadığınız parayı uzun yıllar kullanmanız anlamına gelir.

Üretim ve montaj ile birlikte, tüm aşamalar tamamlandıktan sonra, satış sonrası ve teknik destek hizmetlerimizi sunan MyRixsos, ürünlerinde kullanılan ana malzemelerden, montaj hizmetlerine kadar,  standartları belirlenmiş ve uluslararası normlara uygun CE Kalite Belgesi ile belgelendirilmiştir.

Yorumlar
Yorum Yap